GOK Białośliwie

Letnia scena kulturalna. Wieczór w styu BOHO

Ocena 0/5
Tego jeszcze w Białośliwiu nie było ‼️‼️‼️
Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele????????????????????Dzięki Wam udaliśmy się w piękna muzyczną podróż pełną humoru i niesamowitej zabawy.Z każdą minutą waszego występu emocje sięgały zenitu.
PPNOU dziękujemy za spotkanie w Białośliwiu.
Dziękujemy Emilii Hamerlik i Bartkowi Waneckiemu za mnóstwo muzycznych brzmień,które przyczyniły się do tego ,że Letni Wieczór Kulturalny był po prostu magiczny .
‼️Dziękujemy naszej cudownej publiczności, która jak zwykle nie zawiodła i razem z Nami bawiła się wyśmienicie .
Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile dziękujemy za wsparcie naszego wydarzenia .
Elektro-Akustyka jak zawsze stanęła na wysokości zadania ➡️dziękujemy .
Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i tekst „wydarzenie wspiera”
Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie grający na instrumentach muzycznych, ludzie stoją, gitara i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie stoją i w budynku
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności